Od 6. do 20.7. si část našeho teamu bere dovolenou, pro toto období se opozdí zpracování a doručování objednávek. Děkujeme za pochopení.
Vlastní úprava:

O NÁS

Kdo za tím vším stojí

Jsme malá česká firma ze severu čech.

Možná to na první pohled vypadá, že jsme profesionální firma s několika zaměstnanci, desítkou švadlenek a obřích strojů, které vše hravě zvládnou za nás. Vlastně je to tak nějak naopak. Jsme dvě holky, které Hank dělají, protože nás to baví. A když nás to nebaví, tak to stejně uděláme, abychom vám, našim zákazníkům udělaly radost. Sídlíme v Liberci v Hrazené ulici (ano, v té ošklivé spojovačce z centra k Šutru a k Plauditu). Máme tu malou, útulnou, ale věčně neuklizenou (nebo prostě neukliditelnou) dílnu, a u ní náš osobní obchod. Často k nám lidi spíš zabloudí, než že by šli cíleně - nám to ale docela vyhovuje, máme alespoň dost času na práci. :-) S touhle naší dílničkou máme velký plány, stejně jako s překrásným, a též neukliditelným dvorečkem, který se skrývá ve vnitrobloku.

Výroba

Zpátky ale k našemu poslání - výrobě oblečení v Česku. Jak to vypadá, když nám přijde objednávka? Jako první se to dozví náš mail. Potom my, naše srdce zaplesá, objednávka se zapíše do tabulky. Zjistíme, zda máme objednaný kousek ušitý - pokud ne, zadáme ho jedné ze švadlenek do výroby. Jakmile je ušito (přibližně 1-2 týdny), můžeme tisknout. Máme hotovou sítotiskovou šablonu? Ne? Musíme vymýt síto, natáhnout, vysvítit šablonu a připravit pro tisk. (Když si představíte, že máme už přes 25 potisků, je to někdy logisticky náročnější..) Pokud máme připraveno, tiskneme - přední potisk v zákazníkem zvolené barvě a naše logo za krk. Teď už jen cedulka s informacemi k potisku a autorovi, zabalit a vyrazit na poštu - ano, stále tam chodíme pěšky, s balíčky postrkanými všude možně v taškách a batohách. Pro nás asi nejmilejší bod objednávky jsou milá slova spokojených zákazníků… a že vás není málo. Moc děkujeme.

Pokračování brzy...

Děkujeme za vaši přízeň.

...

...