Stála jsem si za tím, že tady na stránkách chci mít blog, abyste mohli sledovat, co je u nás nového. Výdycky mě totiž potěší, kolik lidí si nové příspěvky čte.
Pravda je ta, že na jeho aktualizace nemám moc času, a teď už vlastně vůbec ne. Naše řady totiž rozšířila malá Maruška, která si už od malička potrpí na hezké oblečky na sebe :D Takže s jejím růstem a přislibuji příchod dětské kolekce! Zatím od mojí spolupracovnice, tety Klárky, dostala mini bodýčko "Moje máma je nej" a já jsem jí spíchla cyklistickou čepičku, do který musí ještě dorůst. 

Koncem května jste nás mohli vidět na Dyzajnmarketu na piazzetě Národního Divadla, kde jste teda nakupovali jako o život! Děkujeme :-)

Následující akce bude Jarmark ve Vnitrobloku v pražských Holešovicích a pak koncem července další Dyzajnmarket na piazzetě ND. Na tyto akce, hlavně na Dyzajn pro vás budeme mít došité některé kousky, které se tak rychle vyprodaly, a taky pár novinek. Dejte nám vědět, co by se vám od nás líbilo, co vám na webu chybí... ať víme, že tenhle blog má smysl :-)